Zbliżający się rok szkolny to nie lada wyzwanie dla rodziców. Jest to czas zakupów niezbędnej wyprawki szkolnej. Dla wielu jest to spory wydatek w wysokości od 300zł do nawet 1000zł, który co roku odbija się na domowym budżecie. Jeśli nie stać nas w danym momencie na kupno pełnej wyprawki, warto skorzystać z pożyczki lub kredytu.

Jak otrzymać szybką pożyczę na wyprawkę szkolną?

Jeśli chcesz wziąć szybką pożyczkę, to skorzystaj z ofert internetowych firm pożyczkowych, takich jak między innymi Kokos.pl. Pożyczka na raty pozwoli Ci w szybki sposób uporać się z problemem kupna wyprawki szkolnej. Wysokość kwoty, jaką możesz pożyczyć, zaczyna się zazwyczaj od 200 zł, a kończy na 5000zł. Ten przedział kwotowy umożliwia szybką pożyczkę bez zbędnych formalności oraz wymagań. Aby skorzystać z pożyczki na raty wystarczy wypełnić krótki formularz kredytowy na stronie wybranej firmy pożyczkowej. Taki formularz zazwyczaj zawiera podstawowe dane osobowe. Nie musisz składać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zatrudnienie, wysokość przychodów, czy też poręczeń osób trzecich.  Bez zbędnych formalności otrzymasz pożyczkę na dowolny cel.

 

Pożyczka na raty i jej koszty

Pożyczka na raty jest bardzo wygodnym sposobem na dodatkową gotówkę. Jej całkowity koszt możesz poznać jeszcze przed wypełnieniem wniosku kredytowego. Wszystko dzięki kalkulatorom pożyczek, które znajdziesz na większości storn Internetowych firm pożyczkowych. Pozwoli Ci on obliczyć miesięczne koszty pożyczki w oparciu o okres spłaty oraz wysokość pożyczanej kwoty. Dzięki temu możesz manewrować długością spłaty tak, aby miesięczne raty były dla Ciebie wygodne i nieobciążające. W dodatku kalkulator pokaże nam wszelkie koszty, takie jak na przykład prowizję firmy pożyczkowej. To z kolei pomoże nam podjąć decyzję o wzięciu pożyczki z danej firmy. Dzięki kalkulatorom możemy sami dokonać porównania kosztów pożyczki u różnych firm, i wybrać opcję, która dla nas jest najbardziej korzystna.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku pieniędzy, to pożyczka na raty jest świetnym rozwiązaniem. Możliwość wybrania dogodnego okresu spłaty sprawia, że raty nie będą obciążeniem.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here